İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Siyah, her rengin tamamlayıcısı olarak her sezon ön planda yer alıyor. Kırmızı, özellikle sonbaharın vazgeçilmez renklerinden biri. Ancak tüm renklerin arasında masumiyeti, doğallığı, saflığı simgeleyen ve sezonun trendi haline gelen bir renk var. Beyaz, her ne kadar “kışın çok tercih edilmez” önyargısı ile karşılaşsa bile bu algıyı yavaş yavaş yıkıyor ve botlarla birleşerek sezonun trendi haline geliyor. 

Öncelikle “Beyaz botlar nasıl kombinlenir?” sorusuna yanıt verelim.

Eğer kendinizi “Karlar Kraliçesi” gibi hissetmek isterseniz baştan aşağıya beyaz giyebilirsiniz. Gardırobunuzda yer alan beyaz parçaları bir araya getirmekten çekinmeyin. Özellikle beyaz kazak ve beyaz kabanların yaratacağı uyuma bayılacaksınız. 

Eğer günlük kombinlerinize sportif bir hava katmak isterseniz yine tercihlerinizi beyaz botlardan yana kullanabilirsiniz. Bağcık detayları veya desenli tabanlarla zenginleşen modellerle fark yaratan kombinlere imza atabilirsiniz. Renkli kazaklarınızı, siyah pantolon ve beyaz botlarla tamamlayarak sportif bir duruş sergileyebilirsiniz.

İddialı bir görünüm yaratmak isterseniz çanta tercihinizi de beyazdan yana kullanabilirsiniz.

Henüz gardırobunuza beyaz botları dahil etmediyseniz bu kış cesur bir adım atın ve sezonun trendini stilinize katarak fark yaratın.