İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


O günler geri geldi! Tedbirlerimizi alarak ve fiziksel mesafemize dikkat ederek yeniden günlük hayatımıza döndük. Tabii ki bu geri dönüş stilimize de yansıdı. Evdeki konforlu terliklerimizi bırakıp topuklu terliklerimizi; en rahat eşofman altlarımız yerine jean’lerimizi günlük kombinlerimize yeniden dahil ettik. Stilimizdeki bu canlılık dışarıya da yansıdı ve sokaklar renklendi. Gelin, yazın öne çıkan sokak stillerine ve ayakkabı trendlerine beraber göz atalım.

Öncelikle sizi sezonun başrol oyuncusu ile tanıştıralım; topuklu terlikler. Özellikle küt burun modelleri seçerek sokak modasına her iki trendi birden yansıtabilirsiniz. Genç ve dinamik görünümler yaratmanızı sağlayacak terliklerinizi yazlık elbiselerinizin altına kolayca giyebilirsiniz.

Erkek stiline yakından baktığımızda ise sportif şıklık öne çıkıyor. Beyler yaz boyunca polo yaka tişörtler, keten şortlar ve marin ayakkabılarla “tatilden yeni dönmüş” havasında karşımıza çıkacaklar. Tarzlarını yansıtacak ayakkabıları tişörtlerin yanı sıra kısa kollu gömleklerle kombinleyebilirler. Gömlek seçiminde sokak modasında batik desenlerin popüler olacağını ayrıca hatırlatalım.

Uzun süredir sokak modasını ele geçiren sneaker trendi, bu yaz da hakimiyetini sürdürüyor. Hem kadın hem de erkek modasını hızla etkisi altına alan ve bu sezon sokaklarda sıkça göreceğimiz sneaker’lar oldukça renkli ve göz alıcı.

Minik hanım ve beyleri de unutmadık. Miniklerin neşesini yansıtacak rengarenk sandaletler her adımlarına eşlik edecek. Özellikle denim salopetlerin altına giyecekleri sandaletlerle gün boyu dinamik adımlar atacaklar.

Sokak modasında her adımda trendleri yakalamak için flo.com.tr veya FLO mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. İyi alışverişler!