İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sonbahar davetlerinde göz kamaştırmak, sizin için seçtiğimiz ayakkabılar ile çok kolay! İster romantik bir akşam yemeğine gidin ister şık bir davete katılın. Planınız hangisi olursa olsun gecenin yıldızı olmak istersiniz, değil mi? Eğer yanıtınız evetse sizin için seçtiğimiz ayakkabılara yakından bakalım.

Topuklu ayakkabılar kadınlar için davetlerin vazgeçilmezidir. Ancak bu sezon klasik çizginin biraz daha dışına çıkıyor ve cesur adımlar atıyoruz. Siz de klasik siyah stiletto yerine iki renkli stiletto modellerini tercih ederek fark yaratabilir; yılan desenli ayakkabılarla doğadan aldığınız ilhamı şehir hayatına yansıtabilirsiniz.

Stilinize ışıltı katmak için gösterişli takılara ihtiyacınız yok. Göz alıcı küçük el çantaları ve clutch modelleri sonbahar davetlerinde dikkat çekici bir stil oluşturmanızı sağlayacak. Özellikle zincir detaylarla süslenmiş, ışıltılı aksesuarlar ile göz alıcı hale gelmiş ufak el çantalarını yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Davetlerde gözleri üzerine çekmek isteyen karizmatik beyleri de unutmadık. Klasik tarzını korumak isteyen beyler için siyah klasik erkek ayakkabıları, sportif çizgisini bozmak istemeyenler için vizon erkek ayakkabısı oldukça iyi bir seçim olacaktır. Hem şık olup hem de rahatlığından ödün vermek istemeyen beylerin onlar için seçtiğimiz şık sneaker modellerine bayılacağına eminiz.

Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları ve flo.com.tr’den ulaşabilir; şimdiden sonbahar davetlerinin en şık ismi haline gelebilirsiniz.