İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bu sonbahar ofis stilinizle göz kamaştırmanın tam zamanı. Gelin, en trend ayakkabılara birlikte göz atalım.

Sonbaharın gelişiyle beraber kısa botlara “Merhaba” diyoruz. Her stile uyum sağlayacak kısa botlarla ofise giderken hızlı ve bir o kadar şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Siyah kısa botlarınızı siyah deri eteğiniz ve blazer ceketinizle bir araya getirerek toplantıların en şık ismi haline gelebilirsiniz. Eğer tercihiniz sportif bir tarzdan yanaysa, beyaz botlarınızı jean ve beyaz gömlek ile kombinleyebilirsiniz. Altın rengi takılarınızla minimal çizginizi kaybetmeden göz alıcı bir ofis stili oluşturacaksınız.

Günün hızlı temposuna uyum sağlayacak bir seçenek arıyorsanız, loafer ayakkabılar tam da size göre! Her model siyah elbiselerinizin altına giyeceğiniz loafer ayakkabılar ile hem şık hem de rahat olabilirsiniz. 

Yılan deseni modası yalnızca kıyafetlerle sınırlı sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Siz de bu trendi yakalamak için yılan deseni motifli çantaları stilinize dahil edebilirsiniz. Kalem etek ve blazer ceket ikilisini klasiğin dışında kullanmak ve ofis stilinize renk katmak isterseniz bordo, yeşil gibi renkleri tercih edebilirsiniz. 

Siz de ofis stilinizi FLO mağazalarından ve flo.com.tr’den tamamlayın, sonbaharda şık bir stile imza atın.