İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Mevsim geçişleri, dolabımızı yenilemek ve yeni bir tarz oluşturmak için en ideal zamanlardan biridir. Eğer siz de bu zamanı değerlendirip farklı bir stile imza atmak istiyorsanız, sezonun öne çıkan ayakkabı ve çantalarını birlikte keşfedelim.

Doğadan ilham almaktan vazgeçemiyoruz. Yaz aylarında çiçekli elbiseler ve tropikal desenlerle bizleri cezbeden doğa, sonbahar kış aylarında ise hayvan baskılı desenlerle yine odak noktamız haline geliyor. Siz de yeni bir tarz oluşturmak için klasik sneakerlar ile vedalaşın ve leopar, zebra veya yılan desenli modellere yer açın.

Sonbahar yağmurlarına ansızın yakalandığımız günler yaşıyoruz. Sizi yağmurlara hazırlıklı olmanızı sağlayacak hem sevimli hem de ilgi çekici yağmur botları ile tanıştıralım. Butigo’nun online alışverişe özel olarak hazırladığı bu botlar, sonbaharın kasvetli havasını dağıtmakla kalmayacak, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarıp attığınız her adımı keyif dolu hale getirecek. 

Yeni tarzınızla bir yıldız gibi parlayın, bu ışıltıyı çantanızla destekleyin! Yıldızlarla dolu çantalarınızla gece gezmelerinin yıldızının kim olacağı şimdiden çok belli. 

Yeni bir tarz oluşturmak için FLO mağazaları ve flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.