İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sıcak yaz günlerini geride bıraktığımız, mevsim geçişiyle beraber dolabımızı yeniden düzenlediğimiz günler geldi. Moda dünyasında da yeni sezonun trendleri belirlenmeye başlandı. Gelin, sonbaharda sıkça karşılaşacağımız ve elimizden düşürmeyeceğimiz en tarz çanta modellerini birlikte keşfedelim.

Geçtiğimiz yıl yılan desenleri pek çok yerde karşımıza çıkmıştı. Özellikle botlarda gördüğümüz yılan deseni bu sezon çantalarda karşımıza çıkıyor. İddialı ve dikkat çekici bir görünüm yaratmayı sevenlerin bayılacağı bu çantalarla sonbahara kolayca damga vurabilirsiniz.

Western modası denilince akla ilk olarak kovboy çizmeler, deri yelekler ve büyük kemerler geliyor, değil mi? Ancak unuttuğunuz çok önemli bir detay var; püsküller! İlhamını western modasından alan püsküller, bu sezon çantalarda sıkça karşımıza çıkıyor. Dilerseniz oldukça sık püsküllü, dilerseniz minimal detaylı çantalara stilinizde yer verin. Her iki tercihle de akıma ayak uydurmanız mümkün.

Son olarak ayakkabılardan aksesuarlara kadar hayatımıza dahil olan vazgeçilmez detay ile devam edelim: Zincirler! Moda dünyasının gözdesi zincirler bu sezon da çantalara şıklık katıyor. Zarif bir tercih yapmak isteyenlerinse gönlünü tam 12’den vuruyor.

Sonbaharın en tarz çanta modellerini sizin için seçtik! Seçili ürünlere FLO mağazaları ve flo.com.tr’den ulaşabilir, sonbaharın en tarz ismi olabilirsiniz!