İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bu sezon doğadan ilham alarak stilinize farklılık katmanız mümkün. Canlı renkler ve ilgi çekici desenler ile doğadan alacağınız ilhamla kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Hazırsanız stilinize ve dolabınıza yenilik katacak çanta ve ayakkabıları birlikte keşfedelim.

Günlük hayat ve iş hayatının olmazsa olmazı loaferlar bu sezonda da klasik severlerin gönlünü fethetmeye hazır. Takımların ve jeanlerin altına biraz hareket katmak isteyen ama klasikten de ödün vermek istemeyenler için Nine West zebra desenli loaferlar tamamlayıcı olabilir. Doğadan aldığınız ilham ile şıklığınızı konuştururken rahat etmek için zebra desenli loaferlar için dolabınızda yer açabilirsiniz.

Güneşin yüzünü gösterdiği sıcak günlerde eteklerinizin altına şık bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Tam güneşli bir sonbahar gününü tarzınıza yansıtmak istiyorsanız yılan desenli deri babetler kurtarıcınız olabilir. Daha cesur bir görünüm için ihtiyacınız olan tek şey doğanın desenlerini üzerinde taşıyan ayakkabılar. Şık ve konforun birleştiği deri babetler ile gününüz daha da güzelleşecek!

Havalar soğuduğunda dahi tarzınızdan ödün vermek istemiyorsanız yağmura, kara hazırlıklı olmak için alışveriş listenize desenli bot eklemeyi unutmayın! Siyah jeanlerin ve kabanların altına yılan derisi görünümlü botları tercih ederek soğuk havaları tarzınızla ısıtabilirsiniz.

Doğadan aldığımız ilhamı çantalara da taşıdık! Ayakkabılarda klasikten vazgeçemeyen ama tarzı ile fark etmek isteyenler için Nine West zebra desenli kol çantaları da iyi bir tercih olabilir. Hem şık hem de spor olmak istiyorsanız da kombinlerinizi Butigo desenli bel çantaları ile destekleyebilirsiniz.

Yeni sezona gücünü doğadan alan bir tarzla başlamak için sizi en yakın FLO mağazaları ve flo.com.tr’ye bekliyoruz. İyi alışverişler dileriz!