İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Her ne kadar bu bayram sevdiklerimizden uzak da olsak, geleneklerimizi yaşatmaya evde devam edeceğiz. En güzel kıyafetlerimizi giyeceğiz ve sevdiklerimizin sesini duymak için telefonla arayacak; uzak mesafelere rağmen onları görmek için görüntülü görüşmeler yapacağız. Ziyaretlerin yanı sıra kombinlerimizi de eve uyarlayacağız. Rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren ürünleri tercih ederek bayram stilimizi eve taşıyacağız.

Eğer siz de şimdiden bayrama hazırlanmak ve sezonun öne çıkan ürünlerini %40’a varan indirimlerle satın almak isterseniz, flo.com.tr’de devam eden Süper Bayram Fırsatları’nı kaçırmayın! 

Şıklığı ve konforu bir araya getirmek isteyenlerin tercihi babet modelleri olabilir. Nude tonlardaki babetlerinizi pastel elbiselerinizle kolayca kombinleyebilirsiniz. Siyahın asaleti mi, metalik renklerle modern bir görünüm mü? Tercihiniz hangisi olursa olsun, evde de göz alıcı görünmek isterseniz topuklu terlik modelleri tam size göre.

Peki, uzun süredir evde oturan minikleri hediyelerle sevindirmek ister misiniz? Onlar için seçeceğiniz ayakkabı modelleriyle bayram boyunca mutluluk dolu adımlar atmalarını sağlayabilirsiniz.

Bayram şıklığını yeni sezon ayakkabı modelleriyle tamamlamak isteyen beyleri de unutmadık. Tercihinizi sportif ve şık modellerden yana kullanmak isterseniz sizin için seçtiğimiz modellere mutlaka göz atın. 

Şimdiden keyifli alışverişler!