İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Minikler, yeni eğitim döneminde belki okul sıralarından ve arkadaşlarından biraz ayrı kalabilir. Ancak bu durum okul heyecanını doyasıya yaşamalarına engel değil!

Siz de çocuklarınızı mutlu etmek için okul alışverişlerine başladıysanız, küçük beylerin en sevdiği süper kahramanlı okul eşyalarını da alışveriş listenize dahil edebilirsiniz. 

Bu dönem miniklerin en sevdiği süper kahramanlar ayakkabılarda hayat buluyor. En sevdikleri kahramanlardan ilham alan minikler hafta sonları eğlence dolu maceralara, okul döneminde ise başarı dolu adımlar atmaya şimdiden hazır! 

Okul döneminin olmazsa olmazı çantaları ve kalem kutularını da unutmadık. Yeniden okul sınıfları doldurdukları o günler geldiğinde,  sıra arkadaşları süper kahramanlar olacak.

Yeniden okul bahçesinde oyunlar oynayacakları, çantalarını hazırlayıp okulun yolunu tutacakları günler yakın. Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilir; o günlerin gelmesini hevesle bekleyen çocukları sevindirebilirsiniz. Şimdiden başarılı bir yıl dileriz!