İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Sonbaharın gelmesiyle beraber sweatshirt mevsimi de başladı. Kullanım alanı oldukça geniş olan sweatshirtler, erkek stilinin kilit parçası haline geliyor. 

Her ne kadar rahatlığı temsil etse de sweatshirtler ile tarz dolu kombinler yapmak mümkün! Eğer siz de sweatshirt ve eşofman altı ikilisinden sıkıldıysanız yazımız tam da size göre.

Canlı renkler, enerji dolu kombinler! Sonbaharın sarımtırak tonlarına mavinin dinamikliği, kırmızının canlılığı ile renk katabilirsiniz! Seçeceğiniz renkli sweatshirtleri jean pantolonlar ile kombinleyin ve sportif şıklığı yakalayın. 

Eğer daha havalı bir görünüme sahip olmak isterseniz deri ceketlerinizi oyuna dahil edebilirsiniz. Deri ceketinizin içine giyeceğiniz sweatshirt ile çabasız şıklık oluşturabilirsiniz.

Sportif ve oldukça rahat… Jogger pantolon ve kapüşonlu sweatshirt bir araya geldiğinde ortaya çıkan stili bu şekilde tarif edebiliriz. Beyler, bu ikili ile gün boyunca özgür ruhlarını kolayca dışarıya yansıtabilir.

Sportif ruhunu daima yansıtmak isteyen erkeklerin tercihi sweatshirtlere FLO mağazaları veya flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz!