İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yoğun geçen bir yılın ardından hepimizin sabırsızlıkla beklediği tatil zamanı geldi! Kimimiz deniz, kum, güneş üçlüsü ile buluşmak için sahillere; kimimiz kendini yenilemek ve bolca dinlenebilmek için doğa ile iç içe olacağı yerlere seyahat edecek. Eğer siz de şimdiden tatil bavulunuzu hazırlamaya başladıysanız, yanınıza almanız gerekenlere birlikte göz atalım. 

Öncelikle tatil bavulu hazırlamanın en zor yanlarından biri, yanınıza kaç parça ürün alacağınıza karar vermektir. Her ne kadar minimal bir bavul hazırlayıp az eşya ile seyahat edeceğimizi söylesek de, kendimizi her zaman bavulun fermuarını zor kapatırken buluyoruz. Eğer siz de bu tatilde yanınıza az eşya almaya kararlıysanız bir liste yapabilirsiniz. Listenize mutlaka almanız gerekenleri yazarak plaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri gibi önemli ürünleri sıralayarak başlayabilirsiniz. 

Bavul hazırlarken kıyafet seçimi konusunda kararsızlık yaşıyorsanız tek parça ürünlere daha çok yer açabilirsiniz. Hem gece ve hem gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tulum; yeni yerler keşfederken veya akşam sahilde yürüyüşe çıktığınızda giyebileceğiniz elbise gibi tek parça ürünler seçebilirsiniz. Konu ayakkabı seçimine geldiğinde ise seçiminizi hem rahat hem de şık bir terlikten yana kullanabilirsiniz. Ayrıca tatiller her zaman sürprizlerle doludur. Gece gezmesi, planda olmayan özel bir etkinlik gibi durumlara karşı yanınıza şık bir elbise almayı ihmal etmeyin. Elbisenizi tamamlayacak topuklu terliklere de bavulda yer açın.

Gün içinde rahatlığından, yaz akşamlarında ise cool görünümünden ödün vermeyen beyler için de önerilerimiz var. Tatil bavulu hazırlarken keten gömleklere, marin desenli tişörtlere ve chino şortlara bavulunuzda yer verin. Gün içinde sandaletler ile yazın keyfini çıkarırken, akşamları şık kombinlerinizi loafer ayakkabılar ile kolayca tamamlayabilirsiniz.

Yaz tatilinde bolca eğlenecek minikler için onlar kadar renkli bir bavul hazırlayabilirsiniz. Kumdan kale yaparken giyeceği cıvıl cıvıl plaj terliğini; bisiklete bineceği günler için sandaletlerini yanına alabilirsiniz.

Yeni normale hep birlikte uyum sağlarken yanınıza dezenfektan ve maske almayı unutmayın. Sağlık dolu yarınlarda çok yakın ama tatilde de fiziksel mesafenizi korumaya özen gösterin. Şimdiden bolca eğlendiğiniz ve güzel anılar biriktirdiğiniz bir tatil dileriz!