İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yılın en keyifli zamanı geldi! Eminiz ki siz de bütün bir sene tatil planları yaptınız ve nereye gideceğinize karar verdiniz. Peki ya, bavulunuzu hazırlarken gideceğiniz yere göre bir stil oluşturdunuz mu? Eğer tatil rotanıza göre bir tarz oluşturmak isterseniz, sizin için seçtiğimiz önerilere kulak verin!

Rengarenk taş evler, Arnavut kaldırımları ve yel değirmenleri... Bu kelimeleri okuyunca sizin de okuyunca gözünüzde Alaçatı canlanıyor değil mi? Eğer tatil rotanız Alaçatı ise dikkat etmeniz gereken en önemli konu ayakkabı seçimidir. Arnavut kaldırımlı yollarda rahatça yürümenizi sağlayacak düz sandaletler, tatil boyunca kurtarıcınız olacaktır. Düz sandaletlerinizi tamamlayacak clutch’lar ise özellikle gece gezmelerinizde kullanım rahatlığı sunacaktır.

Şimdi ise rotamızı bembeyaz bir cenneti andıran Bodrum’a çevirelim! Bodrum tarzınıza tabii ki şehrin ruhuna uygun beyaz kıyafetler yakışır. Bronz teninize çok yakışacak uçuşan, dantelli veya şile bezi elbiselerinizi hasır dolgu topuklu sandaletlerle kombinleyebilirsiniz. Hasır detayları çantanızda da devam ettirerek görsel bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Peki, tatil rotanız doğa ile iç içe olmayı gösteriyorsa? Şehirden uzaklaşmak, Ölüdeniz’in keyfini kamp yaparak çıkarmak istiyorsanız, denizin muhteşem maviliğinde ilham alabilirsiniz. Mavi plaj terlikleriniz ve plaj çantanızla tatil boyunca mavinin her tonunu yakından hissedeceksiniz.

Tatil rotanıza göre tarzınızı oluşturdunuz, şimdi alışveriş zamanı! Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.