İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Terlik ve sandalet modellerinde Büyük Yaz İndirimi başladı! Göz alıcı modellere etiketin yarısı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Gelin, indirimin öne çıkan ürünlerine birlikte göz atalım.

Yaz sezonunun öne çıkan en trend modeli topuklu terlikler oldu. Sokak stiline hızlı bir giriş yapan topuklu terlikler, gündüz gezmelerinden gece davetlerine kadar pek çok yerde kullanıldı. Sıcak günler hala devam ederken trendi yakalamak isterseniz uygun fiyatlı modelleri kaçırmayın.

Sportif şıklığı yansıtan sandaletler, hem şıklığı hem de konforu yaz boyunca bir araya getirdi. Özellikle jean şort & tişört kombinlerinin vazgeçilmezi olan sandaletler, rahatlığından ödün vermeyenlerin favorisi oldu. Eğer siz de sportif kombinlerinize şık bir dokunuş katmak isterseniz, sizin için seçtiğimiz modelleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yazın vazgeçilmezi hasır detaylar, sandaletlerden çantalara kadar pek çok yerde bizimleydi. Modası asla geçmeyen hasır detaylar, yaz trendlerinde daima ilk sırada yer alıyor. Siz de yaz ruhunu yansıtan hasır sandaletleri alışveriş listenize ekleyin, şimdiden gelecek yaza yatırım yapın.

İndirimin öne çıkan ürünlerini keşfettik, şimdi alışveriş zamanı! FLO mağazaları ve flo.com.tr’de devam eden indirimi yakalayın, sezonun gözde ürünlerine etiketin yarısı fiyatlarla sahip olun!