İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yazın sokak modasında mini şortlar, kimonolar, şile bezi elbiseler görmeye alışkınız. Ancak bu sene yeni bir trend var; terlikler! Plaj stilinde görmeye alışkın olduğumuz terlikler, bu sezon farklı ve göz alıcı yapılarıyla sokak modasına uyum sağlıyor. Siz de terlikleri sokak stilinize taşımaya hazır mısınız? Yanıtınız evetse, önerilerimize kulak verin.

 

Öncelikle tercihiniz rahatlıktan yanaysa parmak arası terlikler tam size göre. Deniz kenarında giymeye alışkın olduğumuz parmak arası terlikler, ışıltılı modelleriyle sokak modasına geçiş yapıyor. Oldukça rahat olan bu modelleri mom jeans ve basic tişört ile kombinleyebilirsiniz.

 

“Şık olmak benim için daha önemli” diyorsanız rengarenk topuklu terlik modellerine mutlaka göz atmalısınız. Sokak stilinize şıklık katacak modeller, yaz boyunca vazgeçilmeziniz olacak. Gece davetlerine katılırken terliklerinizi beyaz şile bezi elbisenin altına giyebilirsiniz. Böylece kombinin odak noktasının rengarenk topuklu terlikleriniz olacağına eminiz!

 

“Terliklerim tüm kombinlere uyum sağlasın, gideceğim her ortama uysun” diyorsanız düz terliklere bir şans verin. Kombinlerinizin kurtarıcı parçası olacak basic terliklerle gün içinde arkadaşlarınızla buluşun, gece ise eğlence dolu davetlere katılın. Gün içinde planlarınız hızla değişebilir ama terlikleriniz hep aynı kalacak!

 

Terlikleri nasıl sokak stilinize taşıyacağınızı keşfettik. Şimdi alışveriş zamanı! Seçili ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler!