İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Dikkat, bu yazıda ilk görüşte aşık olacağınız pek çok çanta mevcut! Çantalara olan aşkımız ilk günkü gibi taze. Yeni sezonun çanta trendlerini heyecanla takip ediyor, dolabımızda yer alan çantalara bir yenisini daha eklemekten kendimizi alamıyoruz. Siz de çanta koleksiyonunuza yeni ürünler eklemek ve yaz sezonunun çanta trendlerini öğrenmek istiyorsanız yazımız tam size göre.

Bu sezon topuklu ayakkabılarda görmeye alışkın olduğumuz hasır trendi, çantalarımıza da yansıyor. Krem rengi ve hasır detayları bir araya getiren çanta modellerini yazlık elbiselerinizle kolayca kombinleyebilirsiniz. Aksesuar olarak seçeceğiniz hasır şapkalarla tepeden tırnağa yaz ruhunu yakalayabilirsiniz. 

Birkaç sezondur büyük çantalar yerine gittikçe küçülen modellerle karşılaşıyoruz. Siz de minimal tarzdan vazgeçemiyorsanız küçük çantalarla şık kombinler yapabilirsin! Ayrıca bu kombinlerinizi altın rengi kolyeler ve zarif küpelerle tamamlayarak abartısız şıklık yaratabilirsiniz.

Nasıl ki her dolabın vazgeçilmez parçası siyah bir elbiseyse, her kombinin de kurtarıcısı küçük siyah bir çantadır. Eğer siz de “Siyah vazgeçilmezim” diyorsanız zarifliğin temsilcisi küçük siyah çantalara bayılacağınızdan eminiz. 

Özetle çantalara olan aşkımız hiç bitmeyecek gibi duruyor. Eğer siz de dolabınıza yeni çanta modelleri eklemek isterseniz sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz.