İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Kadınların ayakkabılara olan düşkünlüğünü bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Ve bir kadının hiçbir zaman ‘çok fazla ayakkabım var’ dediğini duymamışsınızdır.

Bu sezonun öne çıkan modelleri arasında western botlar var.

Giydiğiniz zaman kıyafetinizin havasını değiştiren ve cool görünmenizi sağlayacak stil önerilerine hazır mısınız? Genellikle kahverengi ve siyah tercih edilen bu botlara desenin de çok yakıştığını söylemiş miydik?

Biz de sizin için western botlarla yapabileceğiniz kombinleri inceledik. Hadi başlayalım.

Kış aylarında skinny pantolonlarla, yazın ise festivallerde denim şortlarla her daim kadınların vazgeçilmez parçalarından biri olmaya devam ediyor. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan bu modellere dolabınızda yer açmayı unutmayın.

Gelelim bir diğer kombin önerimize; tabii ki elbiselerinizin altına giyeceğiniz western botlarla gizemli bir hava oluşturabilirsiniz. Bohem tarzınızı zincir kolyeler, halka küpe ve bel çantası ile taçlandırarak sonbahar akşamları için bir stil yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra düz beyaz fırfırlı elbisenizin altına giyeceğiniz western botlarınızla birlikte fötr şapka kullanarak muhteşem bir tarza sahip olmaya hazırsınız.