İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Fiziksel mesafemize dikkat ederek sevdiklerimizle bir arada olacağımız, özel davetlere katılacağımız günler geri geldi! Yaz davetlerine katılmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da “Hangi ayakkabıyı giysem?” düşüncesinin aklınızı kurcaladığına eminiz. Kombinlerinizle en uyumlu ayakkabıları seçmek için önerilerimize kulak verin. 

Katılacağınız davetlerde yaz ruhuna uygun çiçekli elbiseler tercih edebilirsiniz. Çiçek detaylarının hakim olduğu tül detaylı elbiselerle romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle yaz düğünlerine uygun romantik elbiselerinizi, elbisenizin tonuna uygun renkteki topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. 

Yaz davetleri demek; ılık bir yaz akşamında sevdiklerinizle bir arada olmak ve bolca eğlenmek demektir. Eğer bu eğlence; karadan uzaklaşmak, deniz havası almak ve yıldızların altında keyif dolu bir tekne daveti demekse seçimlerinizde marin desenlerden yana kullanabilirsiniz. Çizgili, beyaz veya mavi renklerdeki mini elbiselerinizin altına dolgu topuklu sandaletler giyebilirsiniz. 

“Yaz davetlerinde klasikten vazgeçmem” diyorsanız, katılacağınız davetlerde stilettolar ile klasik çizginizi koruyabilirsiniz. Özellikle kırmızı elbiselerinizin altına giyeceğiniz siyah topuklular ile her adımda dikkatleri üzerinize çekeceğinize eminiz.

Yaz davetlerine katılırken çok şık ve göz alıcı olmanızı sağlayacak ayakkabı modellerine FLO mağazaları veya flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz!