İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yaz düğünleri demek uçuş uçuş, romantik elbiseler; yaz ruhunu yansıtan aksesuarlar demektir! Eğer siz de bu yaz düğünlerinin en şık ismi olmak istiyorsanız önerilerimize kulak verin!

Düğünün yıldızı olmak istiyorsanız stilinize bolca ışıltı katabilirsiniz! İşlemeli veya taşlı bir elbise seçtiyseniz ayakkabı tercihiniz de bir o kadar zarif olmalıdır. Abiyenizle uyumlu ince bantlı gümüş bir ayakkabı ve taşlı bir cluth seçebilirsiniz. Göz alıcı ışıltınızla düğünün yıldızı olacağınıza eminiz!

Rahatlığından ödün vermek istemeyenler ise kıyafet tercihlerini tulumdan yana kullanabilirler. Tek parçanın rahatlığını stiletto’nun şıklığı ile bir araya getirin. Ayakkabı & çanta uyumunu yakalamak için benzer tonları seçebilirsiniz. Düğün şıklığınızı Instagram hesabınızdan da paylaşın ve beğeni yağmuruna hazır olun! Fotoğraflarınıza @floayakkabi’yı da etiketleyin, sayfamızda size yer verelim!

Yaz düğünleri tabi ki çiçekli elbiseler olmadan olmaz! Siz de tercihinizi uçuş uçuş, çiçekli bir elbiseden yana kullandıysanız, elbisenizin altına rengarenk sandaletler giyebilirsiniz.

Canlı renkler ve uçuşan elbisenizle bir peri kızına dönüşeceksiniz!

Düğünün en şık ismi olmak için hazırsınız! Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları ve flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!