İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Mutluluğa “Evet!” diyeceğiniz o günler yaklaştıysa tatlı bir telaş içinde olduğunuza eminiz. Bu telaş sırasında en uygun gelin ayakkabısını seçmek bazen zor olabilir. Ama korkmayın, sizin için bazı önerilerimiz var. Hazırsanız, başlıyoruz.

Tüm gelinler en mutlu günlerinde göz alıcı görünmek isterler. Mutluluğa adım atacakları bu özel günde saç modellerinden oje seçimine kadar tüm detaylara önem verirler. Siz de şık detayların hakim olduğu bantlı ayakkabı modelleri seçerek zarif ve göz alıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Klasik çizgisini bozmak istemeyen gelinler içinse en uygun ayakkabı modelinin stiletto olacağından eminiz. Eğer dantellerden, işlemelerden uzak, sadeliğin ön planda olduğu bir gelinlik seçimi yaptıysanız; klasik stilletto’ları gelinliğinizin altına rahatça giyebilirsiniz.

Rahatlığından ödün vermek istemeyen yaz gelinlerini de unutmadık. Sportif şıklık yakalamak isterseniz beyaz sneaker modellerine göz atabilirsiniz. Klasik sneaker’lardan farklı olarak dantel detaylarıyla gelinliğinize kolayca uyum sağlayacak modelleri seçebilirsiniz. Eğer sneaker giymek istemezseniz yerine babet modellerini de tercih edebilirsiniz.

En özel gününüzde giyeceğiniz ayakkabı modellerini sizin için seçtik. Tüm ürünlerimize Flo.com.tr internet sitemizden veya FLO mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz!