İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


“Yaz modasını hatırlatan bir detay söyleyin” desek, eminiz ki ilk aklınıza gelen hasır dokular olurdu! Yaz esintilerini stilimize taşıyan detay, bu sezon sandaletlerde, çantalarda ve tabii ki şapkalarda yeniden hayat buluyor! Hazırsanız sezonun vazgeçilmezi hasır detaylara yakından bakalım!

Hasır deyince aklımıza ilk akla gelen parça tabii ki şapkalar oluyor. Plaj stillerinin kilit parçası şapkalar, Güneş’ten korumanın yanı sıra tarzımıza da şıklık katıyor. Çiçek desenli kimonolarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz şapkaları, renkli camlı güneş gözlüklüleri ve uzun kolyelerle kombinlemeyi unutmayın.

Klasik sandaletlerden sıkıldıysanız, hasır detaylara sahip modellere bir göz atın. Mini elbiselerinizin altına giyeceğiniz dolgu topuklu sandaletlerle her adımda yaz ruhunu hissedebilirsiniz.

Kombinlerinize yaz havası katacak bir diğer parça ise tabii ki hasır çantalar! Şehir hayatına tatil havasını getirmek istiyorsanız gündüz çantalarınızı jean şort & tişört; gece gezmelerinde ise tulumlarınızla kullanabilirsiniz.

Sezonun trendini yakalayabilmek için ihtiyacınız olan ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler!