İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Tiril tiril elbiseler sıcak yaz günlerinde vazgeçilmezimiz oluyor. Kimi zaman rengarenk çiçekli elbiselerle içimizdeki enerjiyi dışarı yansıtıyor; kimi zaman bohem detaylı elbiselerle farkımızı ortaya koyuyoruz. Tabii ki tüm bu elbiseleri tamamlayan kilit parça sandaletlerimiz oluyor! Hazırsanız, yazlık elbiselerinizi kombinlerken size ilham verecek sandalet modellerini birlikte keşfedelim!

 

Öncelikle rotamızı doğaya çeviriyoruz! Büyük çiçekler, yapraklar ve bitki figürlerine sahip elbiselerle kendinizi bir adada gibi hissetmeniz mümkün. Tropik desenli elbiselerin altına giyeceğiniz rengarenk sandaletlerle günlük kombinlerinize tropikal dokunuşlar katabilirsiniz.

 

Özgürlüğü temsil eden ve genellikle festivallerde görmeye alışkın olduğumuz bohem stili ise bu yaz elbiselerimize yansıyor. Püsküllü detaylar ve etnik dokulara sahip elbiseleri, düz kahverengi sandaletlerle kolaca kombinleyebilirsiniz. Gösterişli detaylardan ve abartıdan uzak bohem ruhunu yansıtmak için sade ve minimal modelleri mutlaka dolabınıza dahil edin.

 

Arkadaşlarınızla buluşmaya giderken veya romantik bir akşam yemeğine çıkarken stilinizi şık bir sandaletle tamamlamaya ne dersiniz? Zarif ve şık elbiselerinizi, göz alıcı ve metalik ışıltılara sahip  sandaletlerle bir araya getirebilirsiniz. Böylece gecenin parlayan yıldızı olacağınıza eminiz.

 

Yazlık elbiselerinize uygun sandaletleri keşfetmek için flo.com.tr veya FLO mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. İyi alışverişler!