İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Eve gelir gelmez yumuşacık panduflarımızı ayağımıza geçireceğimiz, ev terliklerimizle sıcacık ve konfor dolu adımlar atacağımız günler geldi. Gelin, ev rahatlığında ayağımızdan hiç çıkarmayacağımız yeni sezon panduf modellerine birlikte göz atalım.

Eve gelip ayakkabılarınızı çıkardığınızda, sizi yumuşacık ev pandufları karşılasın ister misiniz? Eğer yanıtısınız evetse gün boyunca yakaladığınız şıklığı, seçtiğimiz kadın panduf modelleri ile kolayca eve taşıyabilirsiniz.  

Gün sonunda panduflarını giyip evde keyifle dinlenmek isteyen beyleri de unutmadık. İsterseniz bot isterseniz terlik şeklindeki erkek ev panduflarını seçebilir, rahatlığı her adımda hissedebilirsiniz.

Havalar serinlese bile minikleri terlik ve çorap giyme konusunda ikna etmek bazen zor olabiliyor, değil mi? Eğer siz de çocuklarınızı panduf giymeleri için ikna etmek istiyorsanız süper kahramanlar size yardımcı olacaktır. En sevdikleri kahramanlara sahip çocuk panduf modelleri ile miniklerin ayakları hep sıcacık kalacak.

Yeni sezon panduflar ile ev rahatlığını yakalamak için FLO mağazaları ve flo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler!