İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Çocuk ayakkabılarında ışıltılar, neon renkler ve göz alıcı modellerle dolu bir sezon bizi bekliyor. Miniklerin içindeki enerjiyi her adımda dışarı yansıtacak, tarz dolu yeni sezon çocuk ayakkabılarına yakından bakalım.

Bolca ışıltı ve bolca eğlence, işte minik hanımlar için ideal bir sonbaharın özeti. Işıltılarla dolu sneakerlar, ders molalarında açık havada oynarken veya ailece keyif dolu bir pazar gezmesine giderken onlara eşlik edecek. Sweatshirt elbiselerinin altına giyecekleri göz alıcı sneakerlar ile sezon boyunca neşe dolu adımlar atacaklarına eminiz.

Çocuk ayakkabılarında koyu renklerden uzaklaşıyor ve çarpıcı renklere bu sezon dolabımızda daha fazla yer açıyoruz. Minik beyler, neon sneakerlarla sezon boyunca oldukça iddialı ve göz alıcı olacaklar. Neon turuncu, mavi veya yeşil; küçük beyin favori sneaker rengi hangisi olacak? 

Çocukların hayran olduğu sevimli kahramanlar, serin sonbahar günlerinde de onları yalnız bırakmıyor. Ansızın başlayan sonbahar yağmurlarına karşı hazırlıklı olmak için yeni sezon botları alışveriş listenize dahil edebilir; Spiderman çocuk botu veya Winx yağmur çizmesi tercih ederek çocukların yüzünü güldürebilirsiniz.

Yeni sezonun trend çocuk ayakkabılarına FLO mağazalarından veya flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.