İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Yeni yıl geldi çattı. Şimdiden ‘’Kime, ne hediye alacağım ben?’’ dediğinizi duyar gibiyiz. İster ofiste yapılan çekilişte size çıkan kişiye, ister en sevdiklerinize olsun, güzel bir hediye bulmak zordur. Özellikle de bu kadar kısa bir süre içinde. Ama hiç üzülmeyin; FLO imdadınıza yetişti! Bu sene alışılmış hediyelerin dışına çıkıp kendinizi bu telaşın içinden çıkarabilirsiniz. Tabii kendinize de bir hediye alabilirsiniz, bu sene kendinizi şımartmayı hak etmediniz mi?

Yeni yıl dediğimiz zaman size de kırmızı renk çağrışım yapıyor mu? Kırmızı kabanlar, atkılar, şapkalar, ayakkabılar… Hediye tercihinizi kırmızı renk bir ayakkabıdan yana kullanabilirsiniz. Konfor ve şıklığın bir arada olduğu çeşit çeşit ayakkabılar arasından özellikle bu modeller asla eskimeyen ve kullanışlı bir seçim olacaktır.

Kış aylarının vazgeçilmezi koyu renk çantalar güzel bir tercih olabilir. Son senelerde özellikle trend olan püskül ve tüy modası kışın çoğunlukla tercih edilen koyu renk kombinlerinize ufak detaylar katacaktır.

Bir diğer seçenek ise kış mevsimi deyince akla battaniye ile birlikte gelen pofidik ve birbirinden tatlı terlikler. Yeni yıl akşamını evinde geçirmeyi tercih edenler; hem kendinizi hem de sevdiklerinizi sıcacık bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.

Şimdiden iyi alışverişler.