İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Cumhuriyetin kuruluşunu coşkuyla kutluyoruz! Bugüne özel olarak 29 Ekim ruhunu yansıtan zamansız ve şık tasarımları bir araya getirdik. Zamansız ayakkabılara birlikte göz atalım! 

Sade şıklığın sembolü haline gelmiş kırmızı topuklu ayakkabılar ile rahat adımlar atmaya hazırlanın. Kalem eteklerden midi elbiselere kadar her kombinin altına tercih edebileceğiniz kırmızı topuklu ayakkabılar ile stiliniz çok dikkat çekecek! 

Gün boyu rahat ve şık olmak istiyorsanız tercihinizi nude tonlardaki kalın topuklu ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. Krem tonlarında bir bluz veya kazak ile kombinleyebilir ve sonbaharın renklerini stilinizle birleştirebilirsiniz. Bej tonlarında seçeceğiniz bir stiletto ile zarifliğinizi ön plana çıkarırken herkes sizi konuşacak! 

Bilekten bağlamalı bant detaylı klasikleşmiş modeller de diz altı etek ve kazak kombinlerinin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Süet siyah topuklu ayakkabılar klasik çizginizi koruyabilir; çizginin dışına çıkmak ve fark yaratmak istiyorsanız bantlı stilettoları tercih edebilirsiniz. Bu sezon zamansız ayakkabılar ile cesur stilinizi birleştirmenin tam sırası!

Her zaman tarzınızı tamamlayacak zamansız modelleri keşfetmek için sizi FLO mağazaları ve flo.com.tr adresine bekliyoruz. Keyifli alışverişler!