İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


HAKKIMIZDA


FLO, 2011 yılında başlattığı perakendecilik atağı ile Türkiye genelinde 400’e yakın mağazasında 7’den 70’e her yaşa, her tarza hitap eden, 5 binin üzerinde ürün çeşidini tüketicilere ulaştırmaktadır.

AVM ve cadde mağazaları ile müşterilerine ulaşan FLO’nun İstiklal Caddesi Anadolu Pasajı’ndaki mağazası, Avrupa’nın en büyük ayakkabı mağazası olma özelliğinin yanı sıra FLO’nun 100’üncü mağazası olma özelliğini de taşımaktadır. 5 bin metrekare büyüklüğündeki mağazada toplam 5 binin üzerinde ürün çeşidi tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren mağazaların yanı sıra online alışveriş sitesi www.flo.com.tr ile Türkiye’nin her noktasına ulaşmaktadır. Mağazalarda satılan tüm ürünlerin yer aldığı sitede ayakkabı, çanta, aksesuar, spor aksesuar ve giyim kategorileriyle birlikte 10 bin çeşitten fazla ürün yer almaktadır.

Ülke çapında yakaladığı büyük başarısını; kurulduğu ilk günden beri ailenin tüm bireylerine yönelik ayakkabı, spor giyim ve aksesuarları ekonomik ve geniş bir ürün yelpazesiyle sunan mağazalar zinciri olarak kurgulamasına borçludur.

Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunma felsefesi ile avantajlı kampanyalar ve eşsiz alternatifleriyle FLO, Türk toplumunun vazgeçilmez ayakkabı mağazası olmaya devam edecektir.