İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


 

Yazın son günlerinin tadını çıkarmak, yaşam kalitenizi arttırmak ve sağlığınızı korumak için doğanın merkezinde pedal çevirmeye ne dersiniz? Türkiye’nin dört bir yanından en popüler bisiklet rotalarını sizler için derledik.

Gökova pedallarınızın altında! Bodrum’dan başlayıp engebeli ve inişli çıkışlı yollarla Knidos’a kadar uzanan, Türkiye’nin belki de en güzel denizine sahip Gökova körfezinde tam 295 kilometrelik bir bisiklet parkuru düşünün! Bu uzun ve engebeli yolculukta konforu her pedal çevirişinizde hissedeceğiniz kalın tabanlı sneaker’ları tercih edebilirsiniz.

Sizin için önerebileceğimiz bir diğer rota ise Kapadokya Turudur.  Avanos’tan başlayıp 43 kilometre sonra Mustafa Paşa'da sona eren bu rotada bazen rahat, bazen de sarsıntılı gideceğiniz keyifli bir sürüş sizi bekliyor. Peri Bacaları’nın arasından gökyüzündeki balonları seyrederek yapacağınız Kapadokya’nın büyülü dünyasındaki bu turda sizlere minikler de eşlik edecekse, onlar için rahat spor ayakkabılar tercih etmelisiniz.

Göz alıcı manzarası ve tertemiz havasıyla Saros Körfezi'ndeki bu ferah yolculuğunuza Çanakkale Boğazı, Marmara, ve Ege Denizi de ihtişamıyla eşlik edecek! Aynı zamanda yarımada tarihini doruklarda hissedeceğiniz, Gelibolu Tarihi Alanı’nı kapsayan, rampası az ve her bakımdan eşsiz olan bu rota Gelibolu’dan başlayıp Eceabat’ta bitiyor. Toplam 114 kilometre uzanan bu rotada eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabileceğiniz en tarz sırt çantaları FLO mağazalarında sizleri bekliyor!

Dalyan’ın İztuzu plajından başlayıp, Göcek’e kadar uzanan 61 kilometrelik bu rotada; portakal bahçeleri, mandalina çiçekleri, Ege Denizi’nin güzelliği ve limon kokuları yolculuğu daha da keyifli bir hale getiriyor. Narenciyeler arasından uzanan bu keyifli yolculuğunuza neon detaylara sahip sneaker’lar eşlik etsin.

Bu eğlenceli yolculukta size eşlik edecek ürünlere FLO mağazaları veya flo.com.tr adresinden ulaşabilir; doğanın kalbine pedal çevirmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz!