İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bugün biricik annelerimizin günü! Bugünü onlara ayırmak ve birlikte keyifli zaman geçirmek isterseniz sizin için önerilerimize kulak verin.

Güne sporla başlayın ve dışarı çıkamadığımız bugünlerle sporu eve taşıyın! Spora enerji dolu bir müzik açarak başlayın. Müzikle birlikte yükselen enerjinizi rahat sneaker’lar giyerek tamamlayabilirsiniz. Özellikle annenizin de yaşına uygun egzersizler seçerek birlikte spor yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Gün içinde biraz geçmişe gitmek ve nostaljik duygular yaşamak isterseniz birlikte fotoğraf albümünü karıştırabilir, çocukluk videolarınızı izleyebilirsiniz. Peki, eski fotoğrafları yeniden canlandırmaya ne dersiniz? Ailece bir arada olduğunuz fotoğraftaki pozları yeniden verip, ortaya çıkan keyifli görüntülerle eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. smile

Geçmişe gitmek bizleri duygulandırsa da gelecek hayalleri kurmak her zaman umut verir. Siz de şimdiden annenizle birlikte yazın çıkacağınız tatilin planlarını yapmaya başlayabilir ve nereye seyahat edeceğinize karar verebilirsiniz. Tatil boyunca annenizin konfor dolu adımlar atamasını sağlayacak sandalet modellerini de şimdiden alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. 

Küçükken Anneler Günü’nde hazırladığınız şiirleri ve el işi kartlarını hatırlıyor musunuz? Ona olan sevginizi göstermek için tıpkı çocukluğunuzdaki gibi bir şiir yazabilirsiniz. Aradan yıllar geçse de gözlerinin ilk günkü gibi ışıl ışıl olacağına eminiz.

Gün sonunda birlikte mutfağa girebilir ve annenizin en sevdiği yemekleri yapmaya ne dersinz? Yemek sonrası onun için bol köpüklü bir kahve hazırlayabilir; keyif dolu bir film izleyerek akşamı taçlandırabilirsiniz.

Şimdiden mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!