İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


 Hafta sonu rotanızı doğaya çevirmeye ve tabiat ile iç içe olmaya ne dersiniz? Eğer güne kuş cıvıltıları eşliğinde başlamak, gün boyunca açık havanın keyfini çıkarmak, geceleri yıldızları izleyerek uykuya dalmak sizi heyecanlandırıyorsa şimdiden çantanızı hazırlayın, kampa gidiyoruz!

Hazırsanız, en iyi kamp alanlarını birlikte keşfedelim.

Yedigöller, Bolu ilk durağınız olabilir. Huzur dolu atmosferi ile size tüm haftanın yoğunluğunu unutturacak olan Yedigöller Milli Parkı, pek çok değişik türde ağaca da ev sahipliği yapıyor. Göl manzarası eşliğinde bir güne uyanmak isterseniz, Yedigöller sizi bekliyor.

Fethiye’de bulunan Kelebekler Vadisi ise hem doğayı hem de denizi bir araya getiren eşsiz bir kamp deneyimi sunuyor. Eğer şehir stresinden uzaklaşmak, mavinin ve yeşilin buluştuğu bir ortamda keyif dolu bir hafta sonu geçirmek isterseniz Kelebekler Vadisi’ni mutlaka ziyaret edin.

İzole, yeşilin ve mavinin buluştuğu bir yerde kamp yapmak isterseniz tercihiniz Gelibolu Kömür Limanı olmalı. Ayrıca su altı fotoğrafçılığına da ilginiz varsa burası vazgeçilmez lokasyonunuz olacak.

Kampa giderken en rahat snekaerlarınızı, rahatça hareket etmenizi sağlayacak spor giysilerinizi yanınıza almayı unutmayın. Sizin için seçtiğimiz ürünlere FLO mağazaları ve flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. İyi tatiller!