İletişim
flo mağazacılık

taşocağı caddesi no:24 bağcılar 34217
İstanbul/türkiye
444 3 FLO(356)


Bugün, biricik babalarımızın günü! 21 Haziran Yaz Gündönümü’ne denk gelen bu özel günü babanızla birlikte geçirmek için önünüzde oldukça uzun bir zaman var! Neler yapabileceğinizi düşünüyorsanız önerilerimize kulak verin! 

Güzelleşen havaların keyfini birlikte çıkarın! Fiziksel mesafenizi koruyarak ve maskenizi takarak özlediğiniz yaz mevsimini değerlendirin. Bisiklete binebilir, yürüyüş yapabilirsiniz, doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Birlikte geçireceğiniz güzel anları ölümsüzleştirebilir, daha sonrasında bu fotoğraflardan bir albüm oluşturabilirsiniz.

Görünüşüne önem veren ve modayı yakından takip eden bir babanız varsa birlikte alışveriş yapabilirsiniz. Flo.com.tr’yi ziyaret ederek En Uzun Gün’e özel tüm indirimlere ek sepette %21 indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. Her zaman sportif duruşunu koruyan babalar için sneaker; klasik çizgisini bozmayanlar için klasik ayakkabı modellerini sepete ekleyebilirsiniz.

İçindeki çocuğu hiç kaybetmeyen babalar ile eğlenceli zaman geçirmek için kutu oyunları oynayabilirsiniz. Tatlı bir rekabetten doğan eğlence dolu anlardan büyük bir keyif alacağınıza eminiz. 

Gün sonuna doğru mutfaktaki yeteneklerinizi konuşturabilir ve babanızın en sevdiği yemeği beraber hazırlayabilirsiniz. Onun için hazırlayacağınız bol köpüklü bir kahve de yemeği taçlandıracaktır.

Bizim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve daima koruyup kollayan tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!